Apartamenty pod Dębowcem | Lokalizacja
69
page,page-id-69,page-template-default,ajax_leftright,page_not_loaded,,large,shadow3


Idealna lokalizacja w Bielsku-Białej

Platinium-Park zlokalizowane jest w rekreacyjnej i malowniczej okolicy góry Dębowiec i Szyndzielni, w dzielnicy Olszówka, przy alei Armii Krajowej i ulicy Młodzieżowej, niespełna 4 km od Centrum Bielska-Białej. Okolica osiedla charakteryzuje się niską zabudową, ogromnymi połaciami zieleni, widokiem na pobliskie góry oraz wspaniałymi terenami dla rodzinnych spacerów i rekreacji. Miejsce, które wybraliśmy dla osiedla Platinium-Park jest jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych okolic miasta.

Komunikacja

Niezwykle dogodna lokalizacja ze względu na bliskość głównych szlaków komunikacyjnych, zarówno dla osób posiadających własne środki transportu, jak i korzystających z komunikacji miejskiej sprawia, że z osiedla bez trudu dotrzemy do centrum miasta w kilka minut. W pobliżu Platinium-Park znajduje się przystanek autobusowy skąd kursuje kilka linii autobusowych, pozwalających na swobodny dojazd do każdego miejsca w mieście.

Otoczenie

Platinium-Park powstaje w miejscu gdzie będziesz mógł na co dzień cieszyć się otoczeniem zieleni, oraz wspaniałym widokiem na góry. Oferujemy najnowocześniejszy kompleks apartamentów, które zostały zaprojektowane jako komfortowe osiedle harmonizujące ze swoim wspaniałym otoczeniem. Urokliwe zaaranżowane tereny zielone idealnie łączą się z nowoczesną infrastrukturą.

DZIENNIK BUDOWY

projekt i wykonanie: Pate Media